Uzman Görüşü: İşte Sepete Atmalık Düşük Değerli 4 Kripto Para!

Yeni haftanın başlamasıyla birlikte, kripto para sektöründeki çoğu varlık önceki günlerdeki kazanımlarını pekiştirmeye başlıyor. Ancak bazıları hala değerli bir yatırımı temsil ediyor. Dahası, bazıları 20 sentin altında bir fiyatla cazip giriş fırsatı veriyor. Bu bağlamda kripto uzmanı Ana Zirojevic, bu hafta portföylerini büyütmek isteyen kripto traderları ve yatırımcılar için en iyi satın alma seçenekleri arasında olabilecek dört altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki kripto para: TRON (TRX)

TRON (TRX), dünyanın en büyük Blockchain’lerinden biri. Kripto para, üzerindeki cezai işlem raporlarına rağmen, ağın kullanımdaki büyümesi ve stablecoin piyasasındaki rolü sayesinde 2021’deki en yüksek seviyelerine doğru ilerlemeye devam ediyor. Böylece, token grafiklerinin çoğunda kazançlara tanık oluyor. Nitekim TRX, en son fiyat verilerine göre, şu anda 0,13 dolardan işlem görüyor. Bu da önceki hafta boyunca %5,29’luk artışa işaret ediyor. Ayrıca token, aylık grafiğinde %10,49’luk bir büyüme gördü. TRX, günlük grafiğinde ise kırmızı piyasaya rağmen %0,43 ilerledi.

TRON 7 günlük fiyat grafiği.

İkinci sırada Stellar (XLM) geliyor

Bu arada, Stellar (XLM) son zamanlarda önceki kayıplarını tersine çevirmek ve 0,10 dolar bölgesinden uzaklaşmak için çaba sarf etti. Token, 0,113 dolarlık kritik direnç çizgisinin üzerine çıkmayı başarırsa daha da fazla kazanç vaat ediyor. Özellikle de daha önceki belirsizliklerle bu yıl yaklaşık %15 düştükten sonra bu önemli. Son grafiklerine göre, Stellar şu anda 0,1103 dolardan el değiştiriyor. XLM, son 24 saatte %1,19’luk bir düşüş kaydederken, önceki yedi günde %0,72 değer kazandı. Ayrıca kripto para, geçtiğimiz ay boyunca %7,5 değer kaybetti.

Stellar 7 günlük fiyat grafiği.

Listeye Kaspa (KAS) ilde devam ediyoruz

Kaspa (KAS), henüz hiçbir büyük kripto borsasının listesine girmiş değil. Bu yüzden, analist Crypto Rover bu tokenin “son derece yükselişte” olduğunu söylüyor. Analist, KAS için 2-3 dolarlık bir fiyat tahmin ediyor. Tokenin son hareketleri de bu fiyat seviyesine doğru bir hamle yapıyor gibi görünüyor. Halihazırda Kaspa 0,138 dolar fiyattan işlem görüyor. Bu da gün içinde %4,52’lik bir düşüşe işaret ediyor. Ancak, kripto para yine de haftalık bazda %36,03’lük etkileyici bir ilerleme kaydetti. Ayrıca, önceki 30 gün içinde %20,39’luk birikmiş bir kazanç elde etti.

Kaspa 7 günlük fiyat grafiği.

Son sıradaki kripto para: Algorand (ALGO)

Algorand (ALGO) ekibi, Hindistan’daki 20 Web3 girişimini desteklemek üzere Startup Lab programının başlatılması için vakfının AlgoBharat girişimi de dahil olmak üzere, ekosistemini geliştirmenin yanı sıra Blockchain teknolojisini kitlelere ulaştırmak için sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Yazı sırasında ALGO, 0,174 dolara gerileyerek son 24 saat içinde %0,99 düşüş gördü. Ancak token son yedi gün içinde %8,4 artış kaydetti. Böylece, geçen ay biriken %7,35’lik düşüşü tersine çevirdi.

Algorand 7 günlük fiyat grafiği.

Yukarıdaki kripto para birimlerinin her bir 0,20 doların altında. Sağlam temelleri ve potansiyelleri nedeniyle bu hafta satın almak için mükemmel bir fırsat olabilir. Bununla birlikte, durumun her an değişmesi mümkün. Bu nedenle yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması ve riskleri tartması önemli.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir