Konserden Sonra Kutlamasını Şampanya İçtiği Bardakları Kırarak Yapan İrem Derici Sosyal Medyayı İkiye Böldü

İrem Derici bugün, geçtiğimiz ay Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda verdiği konserden sonra çekilen sahne arkası görüntüleriyle gündeme gelmişti. Kendisinin ayakta duramadığı ve arka arkaya şampanya içtiği bardakları kırdığı video sosyal medyada hızla yayılınca, fena dillere düştü. Gelin, kim ne demiş beraber bakalım!

İrem Derici, söylemek istediği şeyi, filtresiz, olduğu gibi, anında söyleyen, belki de dobralığıyla en meşhur ünlülerimizden biri.

Elbette sevmeyeni, tarzını, tavrını beğenmeyeni çok… Her ünlünün olduğu gibi. Fakat aynı zamanda baştan aşağı enerjisine hayran olan da çok!

Kabul etmek lazım, ister sevin ister sevmeyin İrem Derici, her yaptığı ve her söylediği öyle ya da böyle konuşulan, kısacası merak edilen biri.

Bugün de, geçtiğimiz ay Harbiye Açık Hava’da verdiği inanılmaz konserin çıkışında ayakta duramadığını ve şampanya bardaklarını kırdığını gösteren bir videoyla gündem oldu kendisi.

Kimileri İrem Derici’nin kutlamasını abartılı ve yersiz bulurken, kimileri de enerjisine ve şeffaflığına hayran kaldı.

1. Buyurun, sosyal medyayı ikiye bölen videoya gelen yorumlara beraber bakalım! Önce eleştirilenlerle başlayalım ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. Sonra da zaten alıştıkları ve öyle de sevdikleri İrem Derici’yi yorumlayanlara bir göz atalım ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. Ve son noktayı kendisi koyan İrem Derici’nin açıklamasıyla beraber sözü size bırakalım! Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de abartılı mı? Yoksa İrem Derici’den beklenecek, haklı bir kutlama sevinci mi? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir