Duster fiyatına Mokka alın! Opel Mokka fiyatları dibi gördü!

B-SUV sınfıında tüketicilerin pek çok alternatifi mevcut ve bu alternatiflerden birisi de Opel Mokka. Şık tasarımı, donanımsal özellikleri ve uygun fiyatıyla öne çıkan Mokka, tüketiciler tarafından ilgi görmeyi başarıyor.

Araç ülkemizde üç farklı donanım listesiyle satılıyor. Bütün paketlerinde 130 beygir güç üreten 1.2 litrelik benzinli motor ve 8 ileri tam otomatik şanzımanıyla beraber geliyor.

Yani Mokka, manuel vitese sahip herhangi bir versiyona sahip değil. Bu durum, aracın daha uygun fiyatlarla alııcılarla buluşmasını engelleyen bir detay.

Opel Mokka fiyat listesi: Bu fiyatlar kaçmaz!

Opel Mokka‘nın bagaj hacmi ise 356 litre. Açık konuşmak gerekirse bu bagaj alanı segment standartlarının biraz altında. Ancak yine de günlük ihtiyaçlarınız açısından oldukça yeterli geldiğini söyleyebiliriz. Ayrıca arka koltukların yatırılması halinde yükleme alanının 1.372 litreye kadar yükseldiğini de ifade etmiş olalım.

Opel Mokka‘nın yol tutuşu ve konforu aynı potada eritmesi yolcuların rahat bir yolculuk deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

Ayrıca araçta yer alan şerit takip asistanı, kör nokta uyarı sistemi ve park asistanı gibi özellikler güvenlik anlamında da sürücüleri memnun ediyor. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Opel Mokka‘nın versiyon seçenekleri ve fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım. İşte fiyatlar!

1.2 130 HP Benzin AT8 Elegance

Fiyatı: 1.436.900 TL

1.2 130 HP Benzin AT8 GS

Fiyatı: 1.576.900 TL

1.2 130 HP Benzin AT8 Ultimate

Fiyatı: 1.655.900 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir