Running Fable, Xbox ve Nintendo Switch’e geliyor

Seashell Studio’dan Daniel Cardenas, “Seashell Studio’da, Nintendo ve Xbox’ta Running Fable’ı piyasaya sürmemize sadece birkaç gün kaldığı için çok heyecanlıyız. Bu, daha fazla oyuncunun birden fazla platformda yarış, trollük yapma ve arkadaşlarıyla flört etme deneyiminden keyif almasını sağlayacak. Ne derler bilirsin, ne kadar çok, o kadar iyi!” sözlerine yer verdi.

XBOX VE NINTENDO SWITCH İÇİN ÇIKIŞ YAPACAK

Platformlar arası çok oyunculu yarış strateji oyunu Running Fable, 9 Ağustos’ta Xbox ve Nintendo Switch’te çıkacak.

Running Fable, yüksek hızlı yarışların adrenalin patlamasını strateji oyunlarının taktikleriyle birleştiren yarış türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Her ralli başlamadan önce yarış pistini dönüştürmek için haritanın her yerine stratejik olarak öğeler ve tuzaklar yerleştirin. Rakiplerinizi kandırın ve önce bitiş çizgisine ulaşın!

Running Fable özellikleri:

  • Gerçek zamanlı öğe yerleştirme – haritanın her yerinde stratejik olarak öğeleri ve tuzakları ayarlayın. Diğer oyuncular, yarış başlayana kadar yerleşimlerinizi göremez! Karaya, suya, havaya ve hatta bir çalının altına tuzak kurmayı seçerek yarış pistini büyük ölçüde değiştirebilirsiniz.
  • Kupa için yarışın – Koş, zıpla, atlat, uç ve kupaya giden yolu koş!
  • Ganimet Puanları + Tuzak Puanları = Tur Puanı – Hedefe olabildiğince hızlı ulaşarak veya tuzaklarınızı kurnazca yerleştirerek toplam puanınızı oluşturun. Her ikisinin bir karışımı zaferle kutlamanın anahtarıdır!
  • Özelleştirilebilir karakterler – 40 adede kadar farklı özelleştirme seçeneği. Her oyuncu, çevrimiçi lobideki her tur arasında bile çok çeşitli şapkalar, kıyafetler ve alay animasyonları ile karakterlerini giydirebilir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir