AK Parti İstanbul Milletvekili Çamlı Esenlerde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Esenler’de esanf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde düzenlenecek mitinge katılım çağrısında bulunan Çamlı, ‘Ben sahanın önceki seçimlere nazaran daha güzel olduğunu düşünüyorum. Çünkü karşı taraf kendisini ayıplı hissediyor, üzüntülü hissediyor, mahcup hissediyor. O mahcubiyeti başka şekillerde dile getirip örtmeye çalışıyorlar ama karşı tarafın gardının düşük olduğunu görüyoruz. Çünkü 6’lı, 7’li, 8’li ittifak dediğimiz, çok birbirine benzemez çeşitlerin zorla dış güçler tarafından bir proje olarak ortaya getirildiği aşikar’ dedi.

‘KASETLE GÖREVE GELEN ADAM MI DÜRÜST”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun CHP lideri Kılıçdaroğlu için oy istemesi hakkında konuşan Çamlı, ‘Temel Ağabey Kayseri’de çıkmış, Kemal Kılıçdaroğlu’nun iyiliklerini ve dürüstlüğünü anlatıyor. Hey gidi Temel Ağabey. Kayseri’de Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir adamın dürüst olduğunu anlatıyor ve ona güvendiğini söylüyor. Kayserililere de oy vermelerini söylüyor. Kime oy versin Temel ağabey’ Kasetle göreve gelen adam mı dürüst? Kasetle göreve gelen adamın milletvekili kiralayarak siyasi hayatımıza kazandırdığı kadın mı dürüst? Böyle bir acayiplik var? diye konuştu.

‘ATATÜRK HAVALİMANI’NDA MİLYONLAR OLARAK DURUŞUMUZU SERGİLEYECEĞİZ”

Çamlı konuşmasının devamında, ‘Muhalif kesime daha önce oy vermiş arkadaşların bu düşünceler içerisinde, bu düşünceler ve vatan evlatlığı, bayrak sevdası, millet sevdası, ümmet sevdası, milli ve manevi değerler arasında sıkıştığını ve tabii ki vatan, millet ve imani değerlerin galip geldiğini görüyoruz. Burada odaklandıkları nokta 20 yıldır millete kesintisiz hizmet eden Recep Tayyip Erdoğan’dır. Geçmişte Cumhur İttifakı içinde yer alan arkadaşlarda bir kavileşme görüyorum. Bu da 14 Mayıs gününde sandıklar açıldığı zamanı bize muştuluyor. Yarın da onun öncü muştusunu Atatürk Havalimanı’nda milyonlar olarak duruşumuzu sergileyerek göstereceğiz’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir